رونمایی D-Link از روترهای جدید با پشتیبانی از WiFi 6

دی‌-لینک روترهای جدید با پشتیبانی از وای فای 6، دستیار صوتی الکسا و گوگل اسیستنت رونمایی کرد. نخستین روتر ارائه شده، Smart AX۵۴۰۰ Mesh WiFi ۶ Router است. که از حداکثر پهنای باند بیسیم ۵.۴ گیگابیت بر ثانیه پشتیبانی کرده و از چهار پورت اترنت و دو درگاه USB برخوردار است. این محصول در سه ماهه نخست سال جاری میلادی و با قیمت ۲۸۰ دلار روانه بازار خواهد شد.

دی‌لینک برای کاربران نیمه‌حرفه‌ای، روترهای AX۱۵۰۰ و AX۱۸۰۰ و AX۲۴۰۰ را با قیمت مناسب‌تر معرفی کرده که به ترتیب ۱۲۰، ۱۴۰ و ۱۸۰ دلار هستند و تا پیش از سه ماهه‌ی سوم سال ۲۰۲۰ به بازار عرضه خواهند شد. همچنین، می‌توان انتظار داشت که دی‌لینک از روترهای مش خانواده‌ Covr، یک سیستم مش خانگی با نام AX۱۸۰۰ با قیمت ۲۷۰ دلار در سه ماهه دوم سال به‌همراه تقویت‌کننده‌ برد AX۱۸۰۰ با قیمت ۱۳۰ دلار رونمایی کند.

کمپانی یاد شده برای کاربرانی که به دنبال گزینه های ارزان قیمت هستند نیز چندین روتر وای فای ۵ در نظر گرفته است. از بین آنها می توان به روترهای AC۱۷۵۰ و AC۱۹۰۰ اشاره کرد که به ترتیب ۱۰۰ و ۱۲۰ دلار قیمت داشته و در نیمه اول سال جاری میلادی به بازار عرضه خواهند شد. افزایش دهنده برد روترهای AC۱۷۵۰ و AC۱۹۰۰ به ترتیب ۱۰۰ و ۱۱۰ دلار قیمت دارند. دی-لینک قصد دارد روتر AC۱۹۰۰ را با برند Covr (تصویر فوق) در نیمه نخست امسال با قیمت ۱۲۰ دلار روانه بازار کند.

دیدگاه ها