سیستم نظارت تصویری

امروزه استفاده از خدمات دوربین مداربسته یا به طور‌کلی خدمات سیستم‌های نظارت تصویری در تمام مراکز تبدیل به یکی از نیازهای اولیه و اساسی کسب و کارهای مختلف شده است‌‌‌‌‌‌. چرا که این تجهیزات می‌توانند به صورت نسبی امنیت اولیه برای کسب‌‌و‌‌کاری که هزینه‌های سنگین مادی و معنوی برای صاحبان آن داشته است ایجاد کنند. این تجهیزات به راحتی می‌توانند از هزینه‌هایی که در اثر حوادث مختلف ایجاد می‌شوند و گاهاً جبران ناپذیر خواهند بود جلوگیری کنند.

در کنار بحث امنیت، دوربین‌های مداربسته و سیستم‌های مانیتورینگ تصویری، موجب بهبود کیفیت خدمات نیز می‌شوند. این سیستم‌ها با نظارت و کنترل دقیق بر نحوه عملکرد پرسنل و بالا بردن بازدهی و راندمان کاری آنها، سطح خدمات کسب و کارها به مشتریان‌شان را بالا خواهند برد.

یکی از بخش‌های مهم شرکت پیشگامان فرا افزار ویرا در حوزه دوربین مداربسته، مشاوره، طراحی، تامین تجهیزات، راه اندازی و پشتیبانی فنی سیستم‌های جامع نظارت تصویری با بهره گیری از انواع دوربین های تحت شبکه (IP Camera)، آنالوگ و AHD بر روی بسترهای کابل کواکسیال، شبکه (LAN)، فیبرنوری (Fiber Optic) و بی سیم (Wireless) برای ضبط، پخش و انتقال تصویر و صدا از طریق شبکه محلی (اینترانت) و یا از راه دور (اینترنت) و همچنین ارسال و دریافت هشدار و پیام های اضطراری با قابلیت آنالیز و مدیریت تصاویر است.

ما همواره تلاش می‌کنیم که مشتریان خود را تا آن جا که در توانمان هست راضی نگه داریم و به همین دلیل سعی کرده‌ایم که خدمات کامل و جامعی را در این زمینه به مشتریان ارائه کنیم تا در نهایت بتوانیم نیازها و کمبودهای مشتریان خود را مرتفع نماییم.

خدمات سیستم نظارت و پایش تصویری

این شرکت مشاوره و ارائه راهکار در تمامی زمینه‌های مرتبط با سیستم پایش و نظارت تصویری، شامل موارد زیر، را می دهد:

  • ارائه مشاوره در زمینه انتخاب نوع و مدل دوربین‌های مداربسته بر اساس نیاز مشتریان
  • برآورد هزینه‌های خرید و نصب دوربین مداربسته با توجه به نیاز و بودجه مشتریان
  • برآورد هزینه‌های نگهداری تجهیزات مرتبط با دوربین های مداربسته
  • طراحی و اجرای پروژه‌های بزرگ و کوچک دوربین مداربسته، سیستم‌های نظارت تصویری با کیفیت مطلوب و ضمانت
  • اجرای پروژه‌های دوربین مداربسته تحت شبکه، دوربین‌های آنالوگ، دوربین‌های AHD، بولت، دام و اسپید دام با برندهای معتبر بازار
  • پیاده‌سازی انواع دوربین‌های مداربسته وایرلس و کابلی بر اساس نیاز مشتری
  • سیستم انتقال صوت و تصویر بر روی شبکه و تلفن همراه
  • قرارداد پشتیبانی و نگهداری دوربین های مداربسته تحت شبکه، سیستم‌های نظارت تصویری و نگهداری دستگاه‌های نرم افزاری و سخت افزاری مربوطه
  • ارائه سرویس‌های انتقال تصویر، ضبط تصاویر، آرشیو تصاویر، بک‌آپ‌گیری از اطلاعات مربوطه