معرفی دوربین مینی دام اکسیس M3077-PLVE

دوربین تحت شبکه Axis M3077-PLVE که به تازگی عرضه شده، یک مینی دام 6 مگاپیکسلی و مقرون به صرفه است که برای ارائه تصاویر واضح و نمای پانوراما 360 درجه و بدون نقاط کور طراحی شده است. این برای طیف گسترده ای از سناریوهای نظارتی با فیلمبرداری و ضبط صدا مناسب است. این دوربین آماده در فضای باز با داشتن Axis Forensic WDR، حتی در صورت وجود مناطق تاریک و روشن در صحنه، تصاویر با کیفیت بالا را ثبت می کند.

این دوربین امنیتی جدید Axis Lightfinder را برای تصاویر واضح و رنگی در شرایط نوری ضعیف و Axis Optimized IR را برای نظارت در تاریکی گام تا 20 متر (65 فوت) ارائه می دهد. با دو میکروفون داخلی، امکان نظارت و تشخیص صوتی را نیز فراهم می کند. علاوه بر این، از قابلیت PTZ دیجیتال برخوردار است و می توان منظره های منحنی مانند پانوراما، چهار گوشه، گوشه و راهرو را مستقیماً از دوربین پخش کرد.

با ارتقای قابلیت های امنیتی، از دسترسی غیرمجاز جلوگیری می کند و از سیستم محافظت می کند. Axis Edge Vault از شناسه دستگاه اکسیس دوربین محافظت کرده و مجوز دستگاه های اکسیس را در شبکه ساده می کند. علاوه بر این، Axis Zipstream با پشتیبانی از H.264 و H.265 پهنای باند و نیازهای ذخیره سازی قابل توجهی را کاهش می دهد بدون اینکه کیفیت تصویر به خطر بیفتد.

دیدگاه ها