رونمایی از آمازون رینگ Video Doorbell Pro 2 با تشخیص حرکت پیشرفته

برند رینگ شرکت آمازون نام پیشرو در بازار امنیت خانه و راه حل های خانه هوشمند است. Doorbell Video آن یک ابزار امنیتی بسیار موفق در بسیاری از خانه ها، به ویژه در آمریکا بوده است. این شرکت اکنون Ring Video Doorbell Pro 2 را در آمریکا عرضه کرده است. محصول جدید یک دستگاه امنیتی در منزل بوده که دارای چندین ویژگی ابتکاری و هوشمند بسیار بهبود یافته است که شامل قابلیت های تشخیص حرکت سه بعدی، و یک نمای میدانی گسترش یافته Bird Eye View است که امکان مشاهده تصویر کامل از هر کسی را که در محدوده ایستاده، فراهم می کند. این نوآوری به کاربر این امکان را می دهد تا نمای بیرونی آپارتمان خود از جمله درب را کاملاً مشاهده کند.

ویژگی تشخیص حرکت به طور قابل توجهی بهبود یافته، که شرکت به درستی آن را 3D Motion Detection نامیده، حتی می تواند نمای هوایی خارج از آپارتمان شما را فراهم کند و با استفاده از فناوری رادار، به تشخیص هر حرکت کمک کند. یک تنظیم آستانه وجود دارد که کاربر را قادر می سازد آستانه ای را تنظیم کند که ضبط فعالیت های موجود در ملک را فعال کند. خدمات اضافی دیگری نیز برای این محصول ارائه شده و این خدمات با هم ترکیب شده و محصولی بسیار قوی تولید می کنند. با تعدادی از خدمات اشتراک پولی، کاربران می توانند از ویژگی ها و عملکردهای اضافی دستگاه استفاده کنند.

کیفیت محتوای ویدیویی تولید شده توسط این محصول 1536p HD بوده و دستگاه دارای میکروفون آرایه ای است که به طور قابل توجهی اعوجاج صدا را کاهش می دهد. مانند مدل قبلی، Pro 2 نیز مدل سیمی است و از باتری استفاده نمی کند. این بدان معناست که اگر می خواهید آن را درب منزل خود نصب کنید، باید سیم زنگ درب را در محل خود داشته باشید یا مایل باشید آن را به سیم وصل کنید.

دیدگاه ها