رونمایی DITEK Network از سوئیچ های +POE با قاب فلزی مقاوم

DITEK Networks خبر از راه اندازی سری جدیدی از سوئیچ های شبکه گیگابیتی (+PoE) می دهد که برای کاربردهای صنعتی طراحی شده اند. محصولات موجود در این خط جدید که شامل دو مدل 4 پورت و 8 پورت شده، با یک کیس فلزی مقاوم ساخته شده اند و از طراحی بدون فن بهره می برند که بودجه قدرت PoE بالایی را ارائه می دهد.

سوئیچ های جدید +POE این شرکت شامل دو مدل زیر هستند:

  • DTK-SW4IND 4-Port Gigabit Ethernet PoE+ Industrial Switch
  • DTK-SW8IND 8-Port Gigabit Ethernet PoE+ Industrial Switch

هر دو مدل در حالی که سرعت شبکه را تا 1 گیگابیت در ثانیه تأمین کرده، از حداکثر 30 وات برق در هر پورت پشتیبانی می کنند. بودجه PoE برای مدل 4 پورت 120 وات و بودجه PoE برای مدل 8 پورت 240 وات است. همچنین هر دو مدل از قاب های فلزی ناهموار، گواهی IP40 و طراحی بدون فن برخوردار هستند. از سوی دیگر رنج عملکردی در دمای بین منفی 40 تا 75 درجخ سانتی گراد دوام می آورند. هر دو مدل دارای پورت های 10/100/1000 مگابیت بر ثانیه هستند که به طور خودکار سرعت های مطلوب شبکه را تشخیص می دهند.

همچنین هر دو مدل مجهز به دو اسلات کوچک ماژول GBIC قابل پلاگین (SFP) هستند. مدل های جدید برای دستگاه های PoE Network و همچنین نقاط دسترسی بی سیم و دوربین های ویدیویی IP ایده آل هستند. هر دو مدل دارای یک براکت نصب شده با ریل DIN هستند و به منبع تغذیه صنعتی DC جداگانه نیاز دارند.

دیدگاه ها