معرفی روتر مش جدید Linksys AXE8400 Wi-Fi 6E

شرکت Linksys از یک روتر مش جدید به نام AXE8400 Wi-Fi 6E رونمایی کرده که با استفاده از فناوری پیشرفته تشخیص حرکت، یک سیستم Wi-Fi مش جدید برای کاربران خانگی ساخته است. سیستم جدید Wi-Fi مش از باند تازه باز شده 6 گیگاهرتزی استفاده می کند تا اتصال Wi-Fi متراکم و ناپایدار را در خانه یا محل کار کاهش دهد. Linksys می گوید 6 گیگاهرتز پهنای باند بیشتری را ارائه می دهد، سرعت و قابلیت اطمینان شبکه را افزایش می دهد.

Linksys AXE8400 از پلتفرم Qualcomm Networking Pro 1210 برای ارائه سرعتی استفاده می کند که به گفته شرکت، 2 برابر سریعتر از روترهای رقیب است. به گفته Linksys، این یک گزینه ایده آل برای خانه هایی است که از پهنای باند زیادی استفاده می کنند زیرا می تواند از چندین فعالیت همزمان برای کسانی که همه را در یک مکان یاد می گیرند، کار می کنند و زندگی می کنند، پشتیبانی کند.

سیستم جدید Linksys تاییدیه Wi-Fi Alliance و FCC داشته و دارای قابلیت های سه باند است که از 2.4 گیگاهرتز، 5 گیگاهرتز و 6 گیگاهرتز پشتیبانی می کند، به علاوه یک درگاه WAN پنج گیگابیت بر ثانیه وجود دارد. چهار درگاه LAN گیگابیتی و یک درگاه USB 3.0 واحد برای اتصالات سخت افزاری وجود دارد. Linksys AXE8400 قادر است تا 3000 فوت مربع در هر نود را پوشش دهد و می تواند تا 65 دستگاه متصل را کنترل کند که همگی از پهنای باند مشترک استفاده می کنند. با سایر محصولات Linksys Intelligent Mesh سازگار است و می تواند از دستگاه های هوشمندی که دارای گواهی 6E و غیر مجاز هستند پشتیبانی کند.

دیدگاه ها