آشنایی با دوربین امنیتی اکسیس Q6135-LE با زوم اپتیکال 31 برابری

اکسیس به تازگی دوربین امنیتی PTZ جدیدی را با نام Q6135-LE روانه بازار کرده که یک دوربین پرسرعت PTZ با حداکثر IR بهینه تا دامنه 250 متر/820 فوت می باشد. این محصول به لطف تراشه نسل جدید با تصویربرداری بهبود یافته، ویژگی های امنیتی پیشرفته، قابلیت های گسترده برای تجزیه و تحلیل و فشرده سازی فیلم به طور قابل توجهی کارآمد تر است.

این دوربین IR بهینه با برد بلند IR-LED ارائه می دهد که با بزرگنمایی دوربین تنظیم می شود تا فیلم های برتر را در شرایط کم نور یا بدون نور تا 250 متر در 820 فوت یا بیشتر بسته به صحنه ارائه دهد. این امر Axis Q6135-LE را برای مکان های تاریک و باز مانند پارک ها و یا در صورت نیاز به جزئیات در کوچه ها ایده آل می کند. از سوی دیگر این دوربین امنیتی جدید مجهز به ردیابی خودکار نسخه 2 با امکان عملکرد کلیک و ردیابی، به شما در ردیابی اشیا فعال و جهت گیری سریع کمک شایانی خواهد کرد.

با استفاده از Axis Object Analytics می توان انسان و وسایل نقلیه را شناسایی و طبقه بندی کرد. علاوه بر ای، Lightfinder 2.0 تصاویر کم نور با رنگ های اشباع تر را در شرایط نوری سخت و تصاویر واضح تر از اشیا در حال حرکت تضمین می کند. به علاوه این دوربین شامل ویژگی های پیشرفته ای نظیر پلتفرم تاییده شده و بوت ایمن بوده تا اطمینان حاصل کند که فریم ور دیگر نصب شده و فریم ور مجاز نصب شده است.

این دوربین همچنین از یک ماژول بستر های نرم افزاری قابل اعتماد (TPM) برخوردار است که برای تأمین اطمینان از ذخیره ایمن کلیه کلیدها و گواهینامه های رمزنگاری شده، امنیت 140 2 سطح 2 را تأیید می کند تا حتی در صورت نقض امنیت نیز ایمن بمانند. این محصول فناوری Axis Zipstream را با پشتیبانی از H.264 و H.265 ارائه می دهد که به طور قابل توجهی پهنای باند و ذخیره سازی را کاهش می دهد.

دیدگاه ها