رونمایی از دوربین امنیتی هانوا تکوین Wisenet PNM-8082VT

هانوا تکوین دوربین امنیتی جدید Wisenet PNM-8082VT را راهی بازار کرده است. این دوربین مجهز به سه سنسور چند جهته بوده که قادر است نقاط کور ساختمان و مکان های مختلف را فراهم کرده و از قرار دادن سه دوربین ثابت بی نیاز کند. IP66 ، IK10 و NEMA4X برای محافظت در برابر آب، گرد و غبار و ضربه مکانیکی، PNM-8082VT را به گزینه ای ایده آل برای کاربردهای بیرونی تبدیل می کند، اگرچه یک راه حل مقرون به صرفه برای برنامه های داخلی مانند مواردی که نیاز به مشاهده فعالیت بوده، نیز ارائه می دهد به عنوان مثال، در یک راهرو به شکل ‘T’ در حال انجام است.

می توان از سنسور میانی PNM-8082VT استفاده کرد تا از حمله مزاحمان یا افرادی که با اسپری کردن رنگ روی لنز برای از بردن شواهد ویدیویی بکار گرفته، جلوگیری کرد. همچنین از یک نقطه کور بالقوه، که می تواند هنگامی رخ دهد که دو دوربین استاندارد جهت های مختلفی را جهت پوشاندن دو طرف گوشه ساختمان نشان دهند، جلوگیری می شود. این به این دلیل است که نظارت 3 جهته PNM-8082VT اطمینان حاصل می کند که صرف نظر از اینکه به چه جهتی متجاوز نزدیک می شود، دوربین آنها را گرفت.

با استفاده از یک فیلتر برش مادون قرمز قابل جابجایی (ICR)، هر یک از سنسورهای PNM-8082VT عملکرد دوربین روزانه/ شبانه بلادرنگ را ارائه می دهد و می تواند تصاویر رنگی با کیفیت بالا 2 مگاپیکسلی را در زمانی که سطح روشنایی به 0.04 لوکس می رسد، ضبط کند. آنها همچنین به فناوری انحصاری “extreme” محدوده دینامیکی گسترده (WDR) هانوا تکوین مجهز هستند که با عملکرد حداکثر 150dB، از فناوری های جدید تقویت کنتراست محلی و تجزیه و تحلیل صحنه برای ضبط تصاویر فوق العاده واضح از صحنه های حاوی ترکیبی چالش برانگیز و روشن استفاده می کند.

اسلات دوربین 2 Micro SD / SDHC / SDXC می تواند در صورت ایجاد اختلال در شبکه، تا 1024 گیگابایت فیلم یا داده را در لبه ذخیره کند. بنابراین ویدئو مربوط به هرگونه حادثه ای که احتمالاً از بین رفته، می تواند با بازیابی اتصال شبکه بازیابی شود. از سایر ویژگی های این دوربین امنیتی می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • اتصال تنها IP با یک مجوز VMS مورد نیاز است.
  • فوکوس ساده: تنها فشار یک دکمه که در پشت دوربین قرار دارد، تمام مواردی بوده که برای فوکوس اتوماتیک دوربین لازم است.
  • مجموعه داخلی تجزیه و تحلیل ویدئو هوشمند (IVA) که شامل تشخیص کانونی، تشخیص جهت، ورود/خروج ، تشخیص حرکت، خط مجازی و تشخیص دستکاری دوربین است.
  • پشتیبانی از فناوری فشرده سازی مکمل WiseStream II و همچنین فرمت های فشرده سازی H.265 ، H.264 و MJPEG. وقتی WiseStream II با فشرده سازی H.265 ترکیب می شود ، بازده پهنای باند در مقایسه با فناوری فعلی H.264 تا 75 درصد بهبود می یابد.
  • PoE + که نیاز به نصب منبع تغذیه و کابل کشی جداگانه برای دوربین را رفع می کند.

دیدگاه ها