آشنایی با قفل هوشمند Code Handle برای درب خانه

با تبدیل به فناوری قفل PIN دیجیتال با قفل درب Code Handle، امنیت دیجیتال را می توان به هر درب شخصی که نیاز به روشی مقرون به صرفه برای بیرون نگه داشتن افراد، آورد. Code Handle یک فقل درب با PIN keypad دیجیتالی مقرون به صرفه است که می تواند امنیت را در هر درب داخلی خصوصی که رو به یک فضای عمومی باز شده، بدون کلید یا فشار قفل مکانیکی برقرار کند.

دستگیره درب موجود را می توان به سادگی با یک Code Handle تعویض کرد. با استفاده از Master Code، سرپرستان می توانند حداکثر 9 پین مختلف 4 تا 6 رقمی برای کاربران مجاز صادر کنند – و هر زمان که PIN ها را انتخاب کنند اصلاح یا لغو می کنند. Code Handle امنیت پین دیجیتال را بدون نیاز به خراب کردن فضای داخلی افزایش داده و نصب آن تنها به دو پیچ نیاز است، در حالی که سیلندر یا قفل موجود در جای خود باقی مانده و دستگیره آن تغییر می کند.

برای تأمین امنیت دیجیتالی قفل، باتری های استاندارد درون دسته قرار گرفته و نیازی به اتصال کابل ها به درب یا اتصال قفل به شبکه برق و یا قرار دادن هر سیستم کنترل دسترسی الکترونیکی نیست. باتری ها معمولاً قبل از تعویض 30،000 چرخه قفل/باز می شوند. یک نشانگر LED روی دسته چشمک می زند تا نیاز به تغییر باتری را توصیه کند.

نمای بیرونی این قفل استیل و کرومی آن کاملاً شبیه هر دستگیره شیک درب است و تقریباً با هر ساختمان اداری مدرنی ترکیب می شود. با بسته شدن درب به طور خودکار قفل می شود و امکان خروج ساده و بدون کد از داخل را فراهم می کند. Code Handle دارای گواهینامه آتش نشانی EN 1634 و با طول عمر تأیید شده حداقل 100000 کارکرد است.

دیدگاه ها