اکسیس از دستگاه شمارش افراد P8815-2 3D رونمایی کرد

شرکت اکسیس به تازگی از جدیدترین مدل دستگاه شمارش افراد با نام Axis P8815-2 3D People Counter رونمایی کرده که با ترکیب نرم افزار و سخت افزار تصویربرداری سه بعدی در یک دستگاه امکان شمارش بی درنگ افرادی را که از یک منطقه عبور از پیش تعریف شده، فراهم می کند. از فروشگاه های خرده فروشی گرفته تا موزه ها، داده ها می توانند دیدگاه هایی در مورد روند بازدیدکنندگان ارائه دهند که می تواند به کسب و کارها در بهینه سازی عملکرد خود کمک کند.

Axis P8815-2 از تصاویر تحویل داده شده توسط دو حسگر برای تولید نقشه عمق سه بعدی استفاده می کند که دقت شمارش افراد را تقویت می کند. این ایده آل برای محیط های چالش برانگیز است که در آن سایه ها ، نور شدید خورشید ، تابش خیره کننده یا حجم زیادی از ترافیک پا وجود دارد. به خصوص در مناطقی که دارای درب های گردان یا ورودی غیرمتعارف هستند بسیار مفید است. اتصال دو شمارنده برای ورودی های گسترده امکان پذیر است. و با لوازم جانبی اختیاری می توان آن را به صورت آویز سوار یا در سقف فرو برد.

تصویربرداری سه بعدی به شمارنده اجازه می دهد تا اندازه و ارتفاع اشیا در حال حرکت را تشخیص دهد، و باعث می شود اشیا بالاتر (افراد) از اشیا پایین تر متمایز شوند – بنابراین پیشخوان از شمارش مواردی مانند چرخ دستی، کالسکه و سایه جلوگیری می کند. Axis P8815-2 همراه با نرم افزار از قبل بارگیری شده و کالیبره شده، بنابراین نصب سریع و آسان است.

دیدگاه ها