رونمایی آرلو از نسل جدید دوربین های امنیتی Pro 4 و Ultra 2

آرلو دو دوربین امنیتی جدید را معرفی کرده است: دوربین امنیتی بدون سیم Pro 4 و Ultra 2. هر دو دوربین بدون سیم هستند. این امر باعث می شود که نصب آنها راحت تر و قرارگیری آنها راحت تر از بسیاری از دوربین های دیگر باشد، زیرا شما با محل رزونه خود محدود نیستید.

Arlo Pro 4 مستقیماً به Wi-Fi متصل می شود – نیازی به هاب خانه هوشمند نیست. این دوربین امنیتی ویدئو 2K با HDR، دید در شب رنگی و زاویه دید 160 درجه تولید می کند. همچنین با نورافکن داخلی برای روشن شدن افراد متجاوز، آژیر صدا و صدای دو طرفه برای برقراری ارتباط با مهمانان ارائه می شود. می توان آن را در داخل یا خارج از خانه قرار داد و Arlo می گوید باتری قابل جدا شدن با یک بار شارژ تا شش ماه دوام می آورد. با الکسا، گوگل اسیستنت و IFTTT کار می کند.

مدل بالاتر Ultra 2 دارای فیلمبرداری 4K با HDR، فوکوس خودکار و زاویه دید 180 درجه است. این دوربین امنیتی مانند Pro 4 شامل صدای دو طرفه، نورافکن، آژیر خطر، دید در شب رنگی و باتری شش ماهه است. برخلاف Pro 4، این مدل علاوه بر الکسا ، گوگل اسیستنت و IFTTT از HomeKit پشتیبانی می کند. این محصول جانشین Arlo Ultra، اولین دوربین امنیتی 4K Arlo می شود که شامل کانون توجه داخلی نیز بود.

دیدگاه ها