آشنایی با راهکارهای هشدار بیسیم AX PRO هایک ویژن

هایک ویژن ، ارائه دهنده راه حل اینترنت اشیا با قابلیت اصلی ویدیو ، نسل جدیدی از سیستم های هشدار بی سیم – AX PRO – را معرفی کرده است که راه حل های جامع هشدار را برای برنامه های مسکونی و تجاری ارائه می دهد. خانواده جدید محصولات AX PRO که به تازگی ارائه شده، شامل یک مرکز پنل جمع و جور برای طیف وسیعی از ردیاب ها و وسایل جانبی نظیر تشخیص نفوذ، تایید ویدیویی، تشخیص دود، تشخیص سیل و اتوماسیون خانگی است.

با در نظر گرفتن نصاب و کاربر، سیستم را می توان با توجه به نیازهای مختلف پیکربندی کرد. پیچیدگی نصب حداقل است بنابراین کاربر نهایی می تواند با رابط کاربری بصری خود به راحتی سیستم را مدیریت کند.هاب AX PRO خود از چندین پروتکل برای ادغام بی سیم پشتیبانی می کند و از اتصال حداکثر 210 دستگاه جانبی استقبال می کند. این پنل با تراشه های دوگانه RF (فرکانس رادیویی) با فناوری های بی سیم Tri-X و CAM-X طراحی شده است تا از ایجاد تداخل در کانال ها جلوگیری کرده و امکان انتقال همزمان پیام های زنگ دار با سرعت بالا و قابل اطمینان را فراهم کند.

در کنار پنل، هایک ویژن طیف گسترده ای از دکتورها و سنسورها را برای تطبیق سیستم با نیازهای مختلف نصب مانند دکتورهای ترکیبی PIR-Glass Break ، ردیاب های ایمنی، تماس درب، سنسور دود، دکتورهای نشت آب و غیره تولید کرده است. همچنین یک دکتور بی سیم PIRCAM غیرفعال مادون قرمز وجود دارد، که سیگنال های مادون قرمز را در محدوده 12 متر تشخیص داده و اسنپ شات های هر شی متحرک را جمع آوری می کند.

با PIRCAM، کاربران می توانند اسنپ شات های فوری از فعالیت شناسایی شده را برای تأیید اعلان های هشدار مشاهده کنند، حتی قبل از اینکه مزاحمان متوجه شوند که در ویدیو ضبط شده اند، هشدارها را دریافت می کنند. PIRCAM همچنین برای تصویربرداری با کیفیت در تاریکی به LED Illumination مجهز است.

در صورت انتخاب مشتریان، پنل هاب AX PRO می تواند به دوربین های IP آنها از طریق کلود یا ساب استریم متصل شود تا قابلیت (IVaaS) وارد شود. این سرویس تأیید ویدئوی زنده یا هفت ثانیه ضبط فیلم را برای کاربران فراهم می کند تا رویدادهای هشدار در سیستم را به سرعت و با کارآیی تأیید کنند.

از آنجا که کاملاً با برنامه اختصاصی Hik-Connect سازگار است، کاربران با استفاده آن از هاب AX PRO شارژ و ارتباط برقرار می کنند. این برنامه اعلان های کلیپ صوتی و تصویری را برای کاربران فراهم می کند و به آنها امکان کنترل و نظارت از راه دور سیستم های هشدار خود را می دهد.AX PRO همچنین از برنامه Hik-ProConnect پشتیبانی می کند، که می تواند به راهنمای کامل پیکربندی نصب کنندگان کمک کند و آنها را قادر به ارائه راهکارها و خدمات امنیتی مبتنی بر کلود با اجازه مشتری کند.

دیدگاه ها