معرفی دوربین امنیتی چند جهته Tyco Illustra Flex با 4 سنسور مجزا

شرکت Johnson Controls، ارائه دهنده راهکارهای هوشمند و پایدار برای ساختمان ها، از جدیدترین دوربین امنیتی چند جهته خود با نام Tyco Illustra Flex رونمایی کرد. نسل دوم دوربین چند جهته Illustra Flex که برای ارائه یک راه حل بسیار مقرون به صرفه برای نظارت بر فعالیت در فضاهای باز طراحی شده، مجهز به چهار حسگر تصویر مجزا است که می توانند به صورت جداگانه قرار گرفته و زاویه دار شوند تا پوشش 360 درجه را از طریق چهار جهت فراهم کنند.

هر چهار سنسور که قادر به ضبط تصاویر با کیفیت 4 مگاپیکسل هستند، دوربین را قادر می سازد منطقه ای را پوشش دهد که به طور معمول به چهار دوربین نظارت تصویری با کیفیت بالا مجزا نیاز دارد. علاوه بر کاهش هزینه سرمایه، مجتمع ها و کاربران نهایی سیستم می توانند از زمان و صرفه جویی اضافی نیز بهره مند شوند، زیرا دوربین چند جهته Illustra Flex به کابل کشی و سخت افزار نصب کمتری نیاز دارد. همچنین فقط به یک اتصال IP اختصاصی نیاز دارد.

پایه مغناطیسی دوربین چند حسگر Illustra Flex این امکان را می دهد تا هر سنسور به صورت جداگانه مستقر شده و یک گیمبال سه محوره بر روی هر سنسور اجازه می دهد تا میدان های دید جداگانه آنها دقیق تنظیم شود. گزینه های مختلف پیکربندی که در اختیار کاربران قرار می دهد، شامل پوشش 360 درجه ای مکان های بزرگ اداری، فروشگاه های خرده فروشی و دوربین ها، پوشش 270 درجه، و موارد دیگر می شود.

از دیگر ویژگی های کلیدی دوربین چند حسگر Illustra Flex سازگار با ONVIF Profile S شامل موارد زیر است:

  • ماژول قابل تعویض لنزها
  • عملکرد واقعی شب/روز با فیلتر برش مادون قرمز قابل جابجایی (ICR)، دوربین را قادر می سازد در شرایط کم نور به طور موثر کار کند.
  • دامنه پویای واقعی (TWDR) با حداکثر 50 دسی بل کارایی برای ارائه تصاویر واضح گرفته شده از صحنه هایی که ممکن است حاوی مناطق روشن و تاریک باشد، مانند ورودی های خرده فروشی ها
  • پشتیبانی از فرمت های فشرده سازی H.264 و MJPEG به شما امکان می دهد تا حداکثر سه جریان ویدیویی همزمان با حداکثر 30 فریم بر ثانیه منتقل شده و ضبط شوند ، در حالی که برای کاهش هزینه های ذخیره سازی ، پهنای باند را به طور کارآمد مدیریت می کنید.
  • انعطاف پذیری برای انتخاب بین تصاویر کلی و دقیق برای هر استریم
  • پشتیبانی PoE، که نیازی به تأمین منبع تغذیه و کابل کشی جداگانه برای هر دوربین نیست.
  • استاندارد IP66

دیدگاه ها