معرفی قفل هوشمند Level Touch با طراحی سنتی

برای کسانی که می خواهند بدون داشتن یک قفل هوشمند روشن، روی درب زندگی بدون کلید داشته باشند، ممکن است Level Home این محصول را برای شما فراهم کند. Level Touch، آخرین محصول این شرکت، یک قفل هوشمند بوده که به نظر مانند یک قفل کلید است.

برخی از قفل های هوشمند نظیر August, Kwikset و دیگر موارد، دارای سخت افزاری متمایز بوده که از بیرون قابل مشاهده است. طبق گفته سازنده، این یک قفل در اصطلاح “قفل پنهان” با توجه به بصری خانه، طراحی شده است. از نظر ظاهری این محصول، همانند یک قفل معمولی خانه به نظر می رسد، اما در واقع می تواند با لمس یک انگشت، یک فرمان صوتی یا با یک صفحه کلید قابل برنامه ریزی باز شود.

همچنین می توانید از طریق اپلیکیشن مخصوص Level، به دیگران اجازه دسترسی به خانه را بدهید و میهمانان تاییده شده، قادر خواهند بود تا با استفاده از موبایل خود به عنوان یک کلید ورود به سیستم داشته باشند. به گفته سازنده، بدنه این قفل از جنس فولاد ضدزنگ ساخته شده و دارای یک باتری CR2 با عمر شارژدهی یک ساله است. این قفل هوشمند همچنین با اپلیکشین HomeKit سازگار بوده و می تواند از طریق دستگاه های اندروید و آی او اس، ارتباط برقرار کند.

دیدگاه ها