آشنایی با دوربین های امنیتی جدید I-Pro X پاناسونیک مبتنی بر هوش مصنوعی

شرکت آمریکایی راه حل های سنجش پاناسونیک I-Pro، که قبلاً گروه امنیتی پاناسونیک بود و اکنون با نام I-Pro شناخته می شود، سری جدید دوربین های نظارتی خود را با موتور هوش مصنوعی (AI) عرضه کرد. سری جدید دوربین های امنیتی I-Pro X دارای موتور هوش مصنوعی به همراه آنالیز داخلی است تا بتواند تغییرات مشکوک در صحنه ها را تشخیص دهد، سازگاری تصویر صحنه موردنظر را به صورت خودکار تنظیم کند و فشرده سازی ویدیو را برای حفظ پهنای باند شبکه و ظرفیت های ذخیره سازی سرور بهینه کند.

دوربین های امنیتی جدید می توانند حداکثر سه برنامه تجزیه و تحلیل ویدیویی را نصب کنند که اکنون دو مورد از آنها موجود بوده که شامل تشخیص نفوذ ( Intrusion Detection)، قادر به شناسایی هر نوع انسان، وسیله نقلیه، موتور سیکلت دو چرخ یا دوچرخه. و Privacy Masking برای شناسایی چهره های انسانی در یک صحنه فیلمبرداری و پیکسل کردن چهره یا چهره های آنها برای محافظت از حریم خصوصی است. کیت توسعه نرم افزار جدید (SDK) همچنین برای اشخاص ثالث برای تهیه نرم افزارهای سازگار در دسترس است.

سری جدید I-Pro Extreme X شامل شش مدل جدید با وضوح 5 مگاپیکسل یا 4K در فضای داخلی یا فضای باز مقاوم به صورت دام یا باکس است. مدل های 5 مگاپیکسل در ماه آگوست عرضه می شوند و مدل های 4K در ماه اکتبر عرضه می شوند. علاوه بر این، دوربین های جدید با نرم افزار I-Pro Video Insight 7.7 VMS همراه هستند و دارای پنج سال ضمانت هستند.

دیدگاه ها