با دوربین امنیتی دام سری Vicon V8360W آشنا شوید

شرکت Vicon به تازگی از جدیدترین دوربین امنیتی دام تحت شبکه سری V8360W رونمایی کرده است. این سری از دوربین های امنیتی با تجزیه و تحلیل محتوای پیشرفته فیلم، طراحی شده تا با فراهم آوردن پوشش کامل برای پاسخ های پیشگیرانه، یک عملیات امنیتی را تسهیل کند.

این سری همچنین در مدل های 6 مگاپیکسلی و 12 مگاپیکسلی (با وضوح 4K) ارائه می شود و شامل دوربین و ترکیبی از لنزهای fisheye نمایش جامع 360 درجه از عملکرد نظارت را ضبط می کند. این سری از دوربین های تحت شبکه می تواند به صورت شبانه روزی مورد استفاده قرار گیرد و سرشار از امکاناتی مانند لنز انتگرالی فیشای است که یک تصویر پانوراما را در خود ضبط  کرده و نمایه 360 درجه را در اختیار شما قرار می دهد.

این دوربین نیاز به چندین دوربین ثابت و نگرانی از نقاط کور را از بین می برد، به خصوص هنگام نظارت بر مناطق در مقیاس بزرگ مانند زمین های دانشگاه. همچنین دارای قابلیت فشرده سازی H.264/H.265 بوده و اندازه فیلم ها را به طور قابل توجهی کاهش داده تا به پهنای باند انتقال بهبود بخشد.  امکان شخصی سازی این دوربین دام  وجود داشته و می تواند به بهترین وجه نیازهای نظارت شما را فراهم کرده و به راحتی بر روی سقف یا دیوار نصب شود.انواع گزینه های نصب اضافی نیز موجود است.

دیدگاه ها