وبلاگ

با سرورهای تحت شبکه سری QNAP TS-x53DU آشنا شوید

وبلاگ

شرکت QNAP به تازگی از ذخیره ساز تحت شبکه (NAS) سری TS-x53DU در مدل های bay-4 و ۸-bay و ۱۲-bay عرضه کرد. این سری دارای دو درگاه ۲.۵ گیگابایتی RJ45 است که برای پخش راحت تر چند رسانه ای و استفاده روزمره مناسب است. سری ذخیره سازهای تحت شبکه TS-x53DU همچنین از فناوری پشتیبانی گیری Snapshot و HBS به صورت لوکال، خارج از سایت و بکاپ گیری ابری پشتیبانی می کند.

سری TS-x53DU از پردازنده های چهار هسته ای ۲.۰ گیگاهرتزی Intel Celeron J4125 (پشتیبان تا ۲.۷ گیگاهرتز) برخوردار بوده و از ۸ گیگابایت حافظه DDR4 پشتیبانی می کند. همچنین با رمزگذاری Intel AES-NI و دو درگاه ۲.۵ گیگابایتی RJ45 ،در سری TS-x53DU امکان ذخیره سازی سریع و ایمن را در اختیار کاربران قرار می دهد.

اسلات PCIe 2.0 به کاربران امکان می دهد با نصب یک کارت سازگار PCIe (مانند کارت شبکه، شبکه QM2/کارت حافظه برای اضافه کردن حافظه پنهان SSD/اتصال ۱۰GbE) عملکرد هسته NAS را تقویت کنند. مشاغل و سازمان ها می توانند مستقیماً از برنامه های مختلف TS-x53DU بهره مند شوند. قابلیت Hyper Data Protector قادر است از محیط های مجازی VMware و Hyper-V به طور نامحدود نسخه پشتیبان تهیه کرده، HybridMount و VJBOD Cloud دروازه های ذخیره سازی ابری را فراهم می کنند که یکپارچه سازی خصوصی ابری و لوکال را ذخیره می کنند و حافظه محلی را فعال می کنند و HBS با استفاده از فناوری QuDedup فرآیند پشتیبان گیری لوکال/ریموت/کلود را با استفاده از فناوری QuDedup تحقق می بخشد که برای بهینه سازی زمان، مکان و پهنای باند، پرونده های پشتیبان را در منبع اختصاص می دهد.

مشخصات مدل های مختلف این سری از ذخیره سازهای تحت شبکه به شرح زیر است.

  • TS-453DU-4G: 4 drives bays, 4 GB DDR4 memory, 1U rackmount unit
  • TS-453DU-RP-4G: 4 drives bays, 4 GB DDR4 memory, 1U rackmount unit, redundant power supplies
  • TS-853DU-RP-4G: 8 drives bays, 4 GB DDR4 memory, 2U rackmount unit, redundant power supplies
  • TS-1253DU-RP-4G: 12 drives bays, 4 GB DDR4 memory, 3U rackmount unit, redundant power supplies

مدل Rackmount: پردازنده چهارهسته ای اینتل سلرون J4125 با سرعت کلاک ۲.۰ گیگاهرتز (پشت سر هم تا ۲.۷ گیگاهرتز)؛ حافظه SODIMM دوکاناله DDR4؛ درایوهای ۳.۵ اینچی ساتا ۶ گیگابیت برثانیه؛ دو پورت ۲.۵ گیگابیتی RJ45 LAN؛ ۲ پورت USB 3.2 Gen 1؛ ۲ پورت USB 2.0؛ دو اسلات PCIe Gen 2.

کاربران همچنین می توانند اپلیکیشن اختصاصی دستگاه را در اندروید و iOS خود دانلود کنند تا از راه دور به NAS خود دسترسی پیدا کنند تا راندمان کاری بهبود یابد.