اکسیس از رادار امنیتی هوشمند D2110-VE رونمایی کرد

شرکت اکسیس به تازگی رادار امنیتی هوشمند مدل D2110-VE را عرضه کرده است. این دستگاه یک دستگاه امنیتی تحت شبکه هوشمند بوده که و با استفاده از فناوری پیشرفته رادار برای ارائه پوشش وسیع منطقه، در عین حال موقعیت و سرعت یک شی را نیز فراهم می کند. این دستگاه برای محافظت از منطقه تاسیساتی در فضای باز مانند مناطق صنعتی و یا نظارت بر ساعت بعد از پارکینگ ها و باراندازها طراحی شده است.

سیستم تجزیه و تحلیل بکاررفته در این رادار با استفاده از یادگیری ماشین و یادگیری عمق قادر است به طور دقیق اشخاص و وسایل نقلیه را با نرخ هشدار پایین، طبقه بندی و ردیابی می کند. این دستگاه همچنین مجهز به قابلیت POE-Out بوده و می توان یک دستگاه اکسترنال نظیر دوربین برای تایید بصری و یا اسپیکر برای اتصال به صورت از راه دور و جلوگیری از ورود ناخواسته مورد استفاده قرار داد.

از ویژگی های کلیدی این رادار شامل پوشش گسترده 180 درجه ای، تجزیه و تحلیل داخلی و قابلیت همزیستی هوشمند است. این محصول مقرون به صرفه با داشتن تراشه نسل جدید اکسیس، دارای ویژگی های امنیتی پیشرفته مانند فریم ور و بوت ایمن است. علاوه بر این، قابلیت همزیستی هوشمند امکان استفاده از چندین رادار نزدیک به یکدیگر را فراهم می کند.

دیدگاه ها