هانوا تکوین از دو دوربین امنیتی باکس سری Wisenet Q رونمایی کرد

شرکت هانوا تکوین به تازگی از دو دوربین مداربسته تحت شبکه باکس 2 مگاپیکسلی مدل Wisenet QNB-6002 و 5 مگاپیکسلی Wisenet QNB-8002 رونمایی کرده است. هر دو دوربین امنیتی جدید مجهز به تراشه پلتفرم باز هستند که این امکان را برای کاربران نهایی فراهم کرده تا از برنامه های کاربردی تخصصی مبتنی بر اج ساخته شده توسط شرکای فناوری این شرکت بهره مند شوند.

این دوربین های امنیتی جدید همچنین از قابلیت آنالیز هوشمند ویدیو IVA که شامل تشخیص حرکت و ورود/خروج، تشخیص عیب یابی، خط مجازی، تشخیص موقعیت می شود. سایر ویژگی های مهم دوربین های باکس جدید شامل طیف گسترده ای داینامیک (WDR) است، که با تولید حداکثر 120 دسی بل برای تهیه تصاویر واضح از صحنه هایی که دارای ترکیبی چالش برانگیز از مناطق روشن و تاریک بوده، انجام می شود.

هر دو دوربین امنیتی، همچنین انواع گزینه های فشرده سازی ویدیوی هوشمند نظیر H.265, H.264 یا MJPEG را ارائه می دهند و اختیار پهنای باند دوربین توسط Wisestream II گسترش می باید. این فناوری فشرده سازی مکمل که با توجه به حرکت در تصویر، رمزگذاری، تعادل کیفیت و فشرده سازی را به صورت پویا کنترل می کند.

در صورت ایجاد اختلال در شبکه، حافظه SD / SDHC / SDXC اجازه می دهد تا حداکثر 128 گیگابایت فیلم یا داده در آن ذخیره شود. شواهد ویدئویی، که احتمالاً از بین رفته اند، می توانند پس از بازگشت اتصال به شبکه، بازیابی شوند. آنها همچنین از PoE پشتیبانی کرده که برای صرفه جویی در وقت و کاهش هزینه های نصب را در پی دارد. این امر نیازی به اجرای کابل کشی جداگانه و نصب منبع تغذیه در هر مکان دوربین ندارد.

دیدگاه ها