معرفی دوربین های امنیتی جدید سری Q16 اکسیس

شرکت اکسیس از دوربین های امنیتی جدید تحت شبکه سری AXIS Q16 را معرفی کرده است. این دوربین های سطح بالای CS کیفیت تصویر استثنایی را در هر شرایط نوری ارائه می دهند. آنها دارای یک چیپست دوتایی نوآورانه هستند که بستر مناسبی را برای تحلیل های شخص ثالث متناسب با یادگیری عمیق فراهم می کند.

این دوربین ها با داشتن قابلیت های Axis Lightfinder 2.0 و Axis Forensic WDR، رنگ های واقعی و جزئیات بسیار خوبی را در چالش نور یا تاریکی نزدیک به شما ارائه می دهند. AXIS Q1615-LE Mk III از ویژگی AXIS OptimizedIR برای ارائه ویدیوهای شفاف در تاریکی کامل و بدون نیاز به نور اضافی برخوردار است. AXIS Q1615 Mk III برای طراحی در فضای باز ارائه شده است و اضافه کردن قابلیت های یادگیری عمیق را به امکانات موجود آسان می کند.

این دوربین ها به لطف بزرگنمایی از راه دور و قابلیت فوکوس از راه دور و لنز قابل تعویض با پشتیبانی از لنزهای i-CS موتوری، امکان نصب مقرون به صرفه را دارند. علاوه بر این، آنها از ویژگی های امنیتی پیشرفته ای برای جلوگیری از دسترسی غیرمجاز و محافظت از سیستم برخوردار هستند.

از دیگر مشخصات این سری از دوربین ها می توان لنز HDTV 1080p با نرخ حداکثر 120 فریم بر ثانیه، دارابودن Lightfinder 2.0 و Forensic WDR اشاره کرد. علاوه بر این، نیازهای ذخیره سازی و پهنای باند، و همچنین نگرانی های مربوط به حریم خصوصی کاهش یافته، زیرا فقط فیلم مربوط به شبکه منتقل می شود.

دیدگاه ها