معرفی دوربین امنیتی جدید فضای بیرون Netatmo مجهز به آژیر داخلی

شرکت Netatmo نسخه جدیدی از دوربین هوشمند امنیتی در فضای باز خود را با آلارم قدرتمند برای ترساندن میهمانان ناخوانده معرفی کرده است. دوربین امنیتی جدید همانند اکثر مدل قبلی فضای باز Netatmo بدون تغییر باقی مانده است. با این حال، این نسخه شامل یک آژیر داخلی 105 دسیبل بوده که به منظور ترساندن هرگونه متجاوز، پس از اخطار دریافت هشدار مبنی بر ورود شخص یا وسیله نقلیه به خانه شما، می توانید آژیر را با استفاده از برنامه Netatmo فعال کنید.

همچنین قادر خواهید بود تا تنظیمات دوربین را از طریق برنامه شخصی سازی کنید، بنابراین دوربین فقط اعلان های فوری را برای شما ارسال می کند. از طرفی می توانید با قابلیت Alert-Zones مناطق مورد نظر خود را برای به زنگ در آوردن آژیر هشدار، را تنظیم کنید. به عنوان مثال دوربین می تواند روی شخصی که به سمت چمن شما وارد می شود یا یک اتومبیل در حال حرکت در مسیر حرکت بوده، متمرکز شود.

همانند مدل اصلی، این دوربین امنیتی جدید دارای لنز با زاویه دید باز و روزولوشن 1080p بوده و از چراغ روشنایی و دید مادون قرمز برخوردار است که در هنگام بیرون رفتن از خانه به طور خودکار فعال می شود. همچنین به قابلیت تشخیص حرکت لحظه ای در فضای بیرون از خانه داشته و به شما امکان می دهند یک اعلان دریافت کرده و به صورت زنده از آنچه در اطراف خانه شما اتقاق می افتد، روی گوشی هوشمند یا تبلت خود تماشا کنید. علاوه بر این ، محصول جدید این شرکت پشتیبانی از آمازون الکسا، اپل HomeKit و Google Home را ارائه می دهند.

بر خلاف دستگاه هایی مانند درب بازکن های هوشمند و دوربین های رینگ، که باعث می شود شما برای مشاهده تاریخچه ویدیوی ذخیره شده خود هزینه پرداخت کنید، تاریخچه ویدیوی Netatmo در کارت میکرو اس دی ذخیره شده و سپس می توان با استفاده از یک پروتکل انتقال پرونده مانند دراپ باکس، فیلم های امنیتی را در آنجا ذخیره کرد و مشاهده کرد.

دیدگاه ها