معرفی درب بازکن هوشمند Smart Lock E شیائومی

شیائومی به تازگی از نسل جدید درب بازکن هوشمند جدید به نام Smart Lock E رونمایی کرده است. این محصول جدید از 6 روش بازکردن قفل و عملکرد درب بازکن های هوشمند را دارد. شش روشی بازکردن قفل که این دستگاه پشتیبانی کرده، شامل سنسور اثر انگشت، رمز عبور موقت، بلوتوث، هوم کیت و کلید اضطراری است. این دستگاه با یک ماژول اثر انگشت نیمه هادی 3D یکپارچه در بالای دسته درب مجهز شده که به ادعای شرکت ادعا، 98.5 درصد قادر تشخیص سنسور اثر انگشت است.

به لطف پشتیبانی از Homekit، دستگاه را می توان با استفاده از برنامه سیری یا هوم در آیفون، آیپد یا اپل واچ، پس از مجوز گرفتن توسط اپلیکیشن Mi، به راحتی کنترل کرد. پس از اتصال، شما می توانید از طریق فرمان های صوتی، دستگاه را کنترل کنید، به عنوان مثال، هنگامی که کاربری آمد، می توان به گفتن Hey Siri, open door lock درب خانه را برای آن فرد باز کرد.

دستگاه Smart Lock E مجهز به 8 باتری بوده که تا 18 ماه طول عمر آن است. این شرکت می گوید وقتی انرژی باقی مانده کمتر از 20 درصد باشد، شروع به نشان دادن چراغ قرمز چشمک زن می کند و یادآوری می کند که باتری ها را تعویض کنید. ماژول منبع تغذیه اضطراری USB Type-C در پایین دستگاه وجود دارد که می توان با استفاده از منبع تغذیه تلفن همراه، محصول را به طور موقت برق داد. اگر هر سیستم قفل دیجیتال نتواند به درستی کار کند، به یک قفل مکانیکی نیز می رسد که با استفاده از یک کلید فیزیکی می توان قفل آن را باز کرد.

دیدگاه ها