نسل جدید دوربل رینگ، اتفاقات قبل از زدن زنگ را نشان می‌دهد

شرکت Ring که متعلق به آمازون است، برنامه‌های خود را برای سری جدید آیفون‌های تصویری را اعلام کرده است. سری جدید آیفون تصویری این شرکت موسوم به سری 3 نوید چند ارتقای قابل توجه را می‌دهد. طبق اعلام این شرکت، مدل پلاس فیلمی از چهار ثانیه قبل از فشردن زنگ را نشان می‌دهد که در نقش دزدگیر نیز ظاهر می‌شود. اگرچه این فیلم به صورت سیاه و سفید خواهد بود، اما می‌تواند برای شناسایی و تشخیص سارقان و غیره مفید باشد.

در حالی که این مفهوم کاملاً جدید نیست، اما این آیفون تصویری ظاهراً اولین دزدگیر دارای باطری است که از این ویژگی بهره می‌برد. هر دو مدل پایه و پلاس از یک وسعت دید جدید پشتیبانی می‌کنند که از وقایع 4.5 متری تصویربرداری می‌کند و از شبکه وای‌فای 5 گیگاهرتزی پشتیبانی می‌کند. همچنین امکان تنظیم آنلاین صدای زنگ فراهم است. در کل به نظر می‌رسد این آیفون تصویری، کم نظیر و سودمند است.

این آیفون تصویری به زودی در دسترس عموم قرار خواهد گرفت و شرکت سازنده می‌گوید خیلی زود از این محصول رونمایی می‌کند. پیش‌بینی می‌شود مدل معمولی این آیفون تصویری با قیمت 199 دلار فروخته شود، در حالی که مدل پلاس ممکن است 229 دلار قیمت داشته باشد. با این وجود، ممکن است “رینگ” موفقیت کمتری در جلب توجه و ایجاد علاقه در مشتریان داشته باشد، چرا که این قیمت‌ها برای یک آیفون تصویری بالا به نطر می‌رسد.

از زمان ورود فیلم سری دوم این زنگ‌ها، کارشناسان و منتقدین در مورد مشارکت پلیس و تاثیر آن بر حریم خصوصی ابراز نگرانی کردند. ضمن اینکه به دیگر موارد امنیتی این دستگاه اشاره نشده است.

دیدگاه ها