داهوا از فناوری جدید HDCVI 6.0 رونمایی کرد

شرکت داهوا به تازگی نسل جدید فناوری HDCVI را رونمایی کرده که HDCVI 6.0 نام داشته و به اولین توانایی های زمان واقعی و پیشرفته هوش مصنوعی 4K می بالد. و به اولین توانایی های زمان واقعی و پیشرفته هوش مصنوعی 4K می بالد. طبق گزارش IHS، یک دوربین امنیتی 4K یک دوربین امنیتی است که قادر به خروجی 3840 در 2160 پیکسل با نرخ فریم حداقل 24 فریم بر ثانیه را دارا باشد. چند سال پیش، این صنعت با انتقال از تعریف استاندارد به فیلم با کیفیت بالا ، چالش های فنی را پشت سر گذاشت، از آن زمان تقاضا برای دوربین های با وضوح HD به سرعت افزایش یافت. انتظار می رود دوربین های نظارت تصویری 4K از یک الگوی مشابه پیروی کنند.

معماری فناوری HDCVI برای دستیابی به وضوح فوق العاده بالای ویدیوی 4K @ 25 / 30fps که قبلاً فقط در دوربین هاای شبکه در دسترس بود، با غلبه بر مشکل پهنای باند انتقال ممکن شد. این یک موفقیت بزرگ برای گسترش پتانسیل HDCVI در آینده است. محصولات سری 1800 تازه منتشر شده 4K از دستیابی به تصاویر Ultra HD در زمان واقعی و ذخیره سازی XVR در زمان واقعی پشتیبانی می کنند ، یک تجربه بصری عالی را ارائه می دهند که در آن جزئیات ریز با وضوح بهتری در یک پوشش نظارت بزرگ ضبط می شود. قیمت گذاری رقابتی این شرکت ، انحصاری جهانی فناوری 4K را ارتقا می بخشد. علاوه بر این ، دوربین های سری 1800 دارای میکروفون داخلی(optional) ، که اجازه می دهد انتقال صدا از طریق کابل کواکسیال با کیفیت پخش شود.

برای تسریع در استفاده از هوش مصنوعی ، XVR 4K در زمان واقعی مجهز به سیستم پیشرفته هوش مصنوعی ، و تعدادی کارکرد دارای قابلیت یادگیری عمیق مانند SMD Plus ، محافظت از محیط ، تشخیص چهره و جستجوی ابرداده است که بر روی انسان و وسیله نقلیه متمرکز شده و اطلاعاتی را ارائه می دهد. مزایای آن شامل: پیش بینی دقیق قبل از یک رویداد؛ بازدارندگی فوری در طول یک رویداد. جستجوی سریع هدف پس از یک رویداد. صرفه جویی در ذخیره سازی ضمن اطمینان از جزئیات هدف ، و محافظت از حریم خصوصی و دفاع در برابر حملات.

XVR جدید با کلیه دوربین های HDCVI/TVI/AHD موجود سازگار است، در عین حال از دوربین های CVBS و IP نیز پشتیبانی می کند. همه این موارد امکان ارتقاء راحت تر و مقرون به صرفه تر از سیستم های موجود را فراهم می کند. با به روزرسانی محصولات به زمان واقعی 4K و هوش مصنوعی ، ذخیره سازی ممکن است بسیار پرهزینه تر شود. برای پرداختن به این مسئله، فناوری Dahua به زودی AI Coding را منتشر می کند که فشرده سازی فیلم را به سطح جدیدی از آگاهی از محتوا می برد.

این برنامه بر روی انسان و وسیله نقلیه هنگام رمزگذاری تأکید می کند و کیفیت جریان را در مقایسه با H.265 بهبود می بخشد. در عین حال، برنامه نویسی هوش مصنوعی همچنین هنگامی که هیچ هدف واقعی در دید وجود ندارد، نرخ بیت را کاهش می دهد، تا هزینه ذخیره سازی را کاهش دهد. ارائه جامع HDCVI 6.0 با معادل IP مطابقت دارد. مشتریان می توانند مناسبترین سیستم را برای سایت های خود انتخاب کنند بدون اینکه محدود به IP باشند. نصب آسان و عملکرد HDCVI موجب صرفه جویی در هزینه نیروی کار می شود.

دیدگاه ها