معرفی دوربین داهوا Hunter SDT5X با امکان کنترل پانورامای انعطاف پذیر

شرکت داهوا سری جدید دوربین های PTZ-Dual با نام Hunter SDT5X معرفی کرده است که قابلیت کنترل پانورامای انعطاف پذیر و و چند صحنه دارد. این دوربین جدید با داشتن ردیابی هوشمند، محافظت از محیط، تشخیص چهره و بسیاری دیگر از عملکردهای هوشمند، هر دو مزیت دوربین پانوراما و دوربین PTZ را در اختیار شما قرار می دهد تا یک راه حل انعطاف پذیر برای نیازهای نظارت چند صحنه ایی ارائه دهد.

علاوه بر امکان ارائه طیف گسترده تری از پوشش پانوراما و ضبط جزئیات در زمان واقعی در صحنه های با کیفیت بالا، همچنین امکان نظارت چند صحنه بر اساس برنامه زمانی اختصاصی و همچنین کالیبراسیون خودکار، تصویربرداری روشن و هوشمند را فراهم می کند. دوربین سری Hunter Dahua یک سیستم قدرتمند Dual-PTZ را برای دستیابی به عملکرد دوگانه به کار می گیرد. با داشتن لنزهای پانوراما در بالا و لنزهای ضبط شده در زیر، می تواند نیازهای مختلف نظارت را تنها با یک دوربین تأمین کند.

هر دو لنز می توانند به صورت افقی و عمودی کنترل شوند و امکان نظارت و ردیابی هوشمند را در طیف وسیع تری فراهم می کنند. در عین حال، از نظارت همزمان چندین صحنه برای تضمین امنیت همه جانبه پشتیبانی می کند. اپراتور حتی می تواند با توجه به نیازهای مختلف نظارت، اسلات های زمانی را نیز برنامه ریزی کند. به عنوان مثال: در زمان روز، از دوربین می توان برای نظارت بر جاده های اصلی برای به دست آوردن داده های ساخت یافته از افراد، وسایل نقلیه و وسایل نقلیه غیر موتور استفاده کرد. در حالی که در شب، دوربین را می توان تنظیم کرد تا مسیر کوچکی را برای محافظت از محیط حفظ کند. این تضمین کننده امنیت همه روزه و همه جانبه است.

این دوربین با استفاده از فناوری فوکوس خودکار +PFA برای دستیابی به فوکوس و همزمان بزرگنمایی همزمان فیلم ، که زمان تمرکز را بسیار کاهش می دهد. علاوه بر این ، این دوربین همچنین از استارلایت پلاس پشتیبانی می کند که به کیفیت تصویر بسیار واضح و همچنین شناسایی هوشمندی از وسایل نقلیه، وسایل نقلیه غیر موتور، افراد و سایر اهداف ساختاری، نه تنها به حداکثر رساندن کارآیی نظارت، بلکه ارائه داده هایی باکیفیت برای برنامه های کاربردی تجاری می باشد.

یکی دیگر از ویژگی های برجسته دوربین سری Hunter داهوا، نصب و اشکال زدایی سریع آن است. با یک ساختار سبک وزن، دوربین فقط نیاز به یک کارگردانی دارد که نصب را با تعویض مستقیم نقطه نصب اصلی با نمونه جدید، از بین بردن ناراحتی در ساخت و اشکال زدایی، به شدت بهبود بهره وری و کاهش هزینه های اضافی. در مقایسه با لنزهای ثابت تجهیزات نظارتی پانورامیک عمومی، لنز پانوراما دوربین سری شکارچی Dahua قابل تنظیم است و می تواند از راه دور کنترل شود ، و از ضبط بهتر تصویر چهره اطمینان حاصل کند. دوربین سری شکارچی Dahua با داشتن پوشش کامل صحنه، فیلمبرداری در تمام اب و هوا، تشخیص چهره چند هدف و سایر قابلیت ها، از نیازهای شخصی سازی صحنه های متعدد پشتیبانی می کند.

دیدگاه ها