شرکت FLIR سنسور حرارتی هوشمند TrafiData را ارائه کرد

شرکتی موسوم به FLIR راهکار سنسور حرارتی هوشمند TrafiData را در جهت ارتقا کیفیت مدیریت حمل و نقل شهرهای هوشمند طراحی به بازار عرضه کرد. این راهکار در بازار سیستم حمل و نقل هوشمند (ITS) هم به عنوان یک دستگاه طبقه بندی و هم جمع آوری دیتا با تکنولوژی هوش مصنوعی و حرارتی در یک پلتفرم واحد، یک پیشنهاد منحصربفرد به شمار می آید.

این محصول فلیر برای ردیابی، طبقه بندی و انتقال اطلاعات ترافیک جاده ای از طریق وای فای، تصویربرداری حرارتی را با هوش مصنوعی ترکیب کرده است. سنسور مربوط وسائل نقلیه، دوچرخه سواران و پیاده رو ها به صورت مجزا می شمارد، مسافت ها را در لحظه اندازه گیری کرده و مبدا و مقصد ها را نیز ثبت می کند.

این حجم سنگین اطلاعات توسط پلتفرم مدیریت داده شهر هوشمند فلیر با نام Acyclica پردازش می شود. در واقع با ترکیب دوربین حرارتی و تحلیلگر زنده داده Acyclica در یک سیستم، امکان مانیتورینگ ترافیک در روز و شب با قابلیت طبقه بندی تردد کنندگان در هر شرایط محیطی حتی تاریکی مطلق، روشنایی زیاد، دود، مه و هر شایط آبو هوای سخت دیگر فراهم می شود و ایمنی و هوشمندی بیشتر را برای شهر هوشمند ما به ارمغان می آورد.

دیدگاه ها