معرفی تکنولوژی ePOE در دوربین های امنیتی داهوا

همانطور که می دانیم حداکثر طول کابل از یک دوربین تحت شبکه تا سوئیچ و یا NVR و یا بلعکس نهایتاً 100 متر به صورت استاندارد است. در صورتی که بخواهیم این فاصله را بیشتر کنیم ناچار به اضافه کردن سوئیچ در مسیر کابل ها هستیم.

حال داهوا، تجهیزاتی با تکنولوژی ePOE ارائه کرده که شامل که شامل چندین مدل دوربین مداربسته تحت شبکه، چندین مدل NVR و تعدادی سوئیچ برند داهوا است، می توان طول کابل را از 100 متر تا 800 متر افزایش داد؛ که پهنای باند این سیستم نیز چیزی حدود 10 مگابایت در ثانیه می باشد. همچنین به گفته کارشناسان در تصاویر ارسالی از این سیستم تأخیر تصاویر (Delay) نیز تا حد بسیار بالایی نسبت به سیستم های IP معمولی کاهش پیدا می کند.

طبق این شواهد می توان از سری محصولات ePOE برند داهوا برای پروژه هایی که مسافت بالایی نیاز دارند مثل پارکینگ های بزرگ، پارک ها و یا مواردی از این قبیل استفاده کرد. به این صورت دردسر اضافه کردن دیوایس های مختلف و لوازم جانبی مانند سوئیچ ها و یا استفاده از فیبر نوری با تجهیزات جانبی گران قیمت آن دیگر میان نخواهد بود.

در این صورت می توان از این تکنولوژی در بسیاری از پروژه های بزرگ استفاده کرد. در ادامه به مدل هایی از کالاهایی که داهوا آنها را به تکنولوژی ePOE مجهز کرده است اشاره می کنیم.

دیدگاه ها