معرفی درب بازکن هوشمند Arlo Video Doorbell

خانه هوشمند به شما تجربه زندگی مدرن در مکانی را می دهد که در آن همه کارها با یک فرمان صوتی ساده، حتی زمانیکه دور از خانه هستید، انجام میگیرد. برخی از گجت ها بسیار جالب در آن این امکان را برای شما فراهم می آورد که توسط سیستم اتوماسیون خانگی خود کارهای زیادی انجام دهید. بسیاری از آنها مربوط به سیستم امنیتی خانه می باشند.

یکی از رایج ترین و مفیدترین دستگاه ها در سیستم امنیتی یک خانه هوشمند، درب بازکن های تصویری (دوربین دار) هوشمند است که دارای یک دوربین کوچک در کلید درب بازکن می باشد. هنگامی که کسی زنگ در را می زند – یا بسته به نوع سیستم، به در نزدیک می شود، درب بازکن هشداری به گوشی تان ارسال و دوربین را فعال می کند و از این رو، شما می توانید صرف نظر از اینکه کجا هستید، تصویر آن شخص را به وضوح ببینید.

در بازار درب بازکن های هوشمندی وجود دارد که از میان آنها می توان به مدل Arlo Video Doorbell اشاره کرد. این گجت قادر است هم صورت شخص و هم بسته را نشان دهد. این محصول با ویژگی های و امکانات جدید همراه است. به عنوان مثال، به محض اینکه به محض فشردن دکمه زنگ ورودی، استریم ویدیو از طریق وای فای به گوشی شروع می شود. سپس می توانید علاوه بر شروع مکالمه صوتی دو طرفه، پیام های از پیش ضبط شده مانند “بسته را کنار درب بگذارید” یا “من در آنجا می مانم” ارسال کنید.

این گجت جدید دارای یک آژیر داخلی بوده که در هنگام ورود غیر مجاز شخص به خانه هشدار می دهد. از سوی دیگر می توان از راه دور آژیر را برای دزذها به صدا درآورد. افزون بر این، درب بازکن هوشمند Doorbell امکان پخش ویدیو با رزولوشن 1536 در 1536 پیکسل به همراه HDR داشته و از حالت شب، زوم دیجیتال 12 برابری و ردیابی حرکت بهره می برد. Arlo Video Doorbell تنها به صورت سیمی نصب شده و به سیم های مکانیکی یا دیجیتال موجود متصل می شود.

دیدگاه ها