معرفی دوربین بولت حرارتی DS-2TD2117 هایک ویژن

دوربین بالت حرارتی مدل DS-2TD2117 محصول جدید هایک ویژن است که از تکنولوژی یادگیری عمیق و یک سنسور پیشرفته برای بهبود کیفیت تصویر بهره می‌برد.

این دوربین توانایی تحلیل رفتار دقیق نظیر عبور از خط و ورود و خروج را دارد. همچنین به لطف استفاده از چیپ GPU، می توان آپدیت های نرم افزاری آینده را به راحتی روی آن نصب کرد. این قابلیت هشدارهای خطایی که به خاطر حیوانات، تکان دوربین، ریزش برگ و… اتفاق می‌افتد را کاهش می‌دهد. این محصول تکنولوژی حرارتی را برای پروژه‌های کوچک با بودجه محدود به ارمغان می‌آورد.

این دوربین دارای سنسوری از نوع Vanadium Oxide Uncooled Focal Plane Arrays بوده و با حداکثر روزولوشن 120 در 160 پیکسل بوده و میزان NETD یا واحد اندازه‌گیری حساسیت سنسور به تشعشعات حرارتی در بخشی از طیف الکترومغناطیسی کمتر از 40mK یا 25 سانتی گراد است.

بالت جدید هایک ویژن به الگوریتم پیشرفته تشخیص دود و آتش مجهز شده تا یک سیستم تمام عیار برای اماکنی همچون خرده فروشی ها، انبار ها و… که پیشگیری از حریق در آنها حیاتی است، به ارمغان آورد. همچنین طول کوتاه فاصله کانونی آن (3 الی 6 میلی متر) آن را برای بیزنس‌های کوچک مثل حیاط و یا پارکینگ نیز مناسب کرده است.

دیدگاه ها