معرفی دستگاه رابط هشداردهنده آتش و مونوکسید کربن Aico Ei414

شرکت ایمنی Lite4Life به تازگی از دستگاه جدید رابط هشداردهنده آتش/مونوکسید کربن با نام Aico Ei414 رونمایی کرده که برای سیستم های امنیتی حریق Multiwatch و سیستم ایمنی رهیاب روشنایی AlightforLife می باشد.

این دستگاه ها جدیدی به گونه ای کار می کند که یکی از دکتورهای متوجه مونوکسیدکربن تشخیص و یا اعلام حریق هشدار بدهند. به عنوان مثال سیستم روشنایی، چراغ های مربوط به علائم نزدیک ترین مسیر خروج اضطراری را روشن و یا اسپرینکلرهای اطفا حریق را فعال می‌کند.

علاوه بر این، Ei414 قابلیت گزارش فوری اعلام خطر به مراجع مربوط از طریق ارسال پیام و سیگنال را دارد. با توجه به اینکه ثانیه ها هم در حفظ جان انسان ها و اموال موثر است، این رابط برای ساختمان های مسکونی پرخطر (HRRB) و در امر حفاظت حریق ساختمان نیز بسیار کاربردی و موثر می‌باشد.

در واقع رابط هشداردهنده آتش/مونوکسیدکربن Ei414، ارتباط بین دتکتورهای مونوکسیدکربن و دود با سیستم‌های ایمنی شخص ثالث را برقرار می کند. این ارتباط می‌تواند به صورت وایرلس از طریق تکنولوژی فرکانس رادیویی RadioLINK ساخت همین شرکت و یا از طریق سیم به صورت مستقیم بین دستگاه ها صورت پذیرد. این رابط با برق 12-24 ولت DC تغذیه می‌شود و باتری بک آپ لیتیوم قابل شارژ برای زمانیکه برق منبع تغذیه قطع است، در خود دارد.

دیدگاه ها