معرفی دوربین داهوا IPC-HD4140X-3D مخصوص شمارش افراد

داهوا به تازگی از جدیدترین دوربین نظارت تصویری دو لنز مدل IPC-HD4140X-3D مخصوص شمارش افراد توسط سرویس Ivideon رونمایی کرد. Ivideon راه حل های ابری برای نظارت تصویری و تجزیه و تحلیل های ویدئویی به عنوان بخشی از برنامه داهوا (DIPP) می باشد.

محصول جدید داهوا وسیله ای بسیار دقیق است که موقعیت، ارتفاع (1-2.3 متر) و جهت هرکسی را در زمینه دید خود و در محدوده نظارت ردیابی می کند. این دوربین داده ها را بدون نیاز سخت افزار جانبی جمع آوری و ذخیره کرده و تمامی اطلاعات را به سیستم ابری Ivideon منتقل می کند.

این دوربین جدید همچنین توانایی پشتیبانی از محیط تا عرض سه متر را داشته و در شرایطی نظیر مقدار بازدید کننده، روشنایی، دما و سایر عوامل هیچ تاثیری در عملکرد دستگاه ندارند. سیستم ردیابی خودکار بازدید کننده به بهترین وجه عمل می کند، بهترین زمان باز و بسته شدن نقاط مختلف فروشگاه و برنامه تغییر ایده آل تیم، که همه بر اساس آمار دقیق ساخته شده اند.

قابلیت اضافه کردن هر تعداد شمارنده برای ارائه آماری بهتر برای مکان های مختلف، همه توسط رابط کاربری آسان برنامه وب خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابط با مشخصات این دوربین کافیست بر روی لینک کلیک کنید. 

دیدگاه ها