رونمایی داهوا از NVR 4.0 با رابط کاربری جدید

شرکت داهوا به تازگی از نسخه NVR 4.0 با رابط کاربری جدید و تجربه بهتر رونمایی کرده است. نسخه جدید NVR 4.0 از مدل های اصلی NVR2000-4KS2، NVR4000-4KS2 ، NVR5000-4KS2 ، NVR4000-I و همچنین NVR5000-I پشتیبانی می کند.

با واحد GUI جدید کارایی سیستم آسان می شود.طراحی ماژولار رابط کاربری حرفه ای تری ارائه می دهد ، که دارای طرح های رنگی، روشن و نمادهای بصری است که به تجربه کاربر پسند کمک می کند. NVR4.0 با داشتن قابلیت سازگاری پیشرفته، نسخه های مختلفی از مرورگرها را پشتیبانی می کند تا کاربران بتوانند بدون هیچ مشکلی از قبیل بروزرسانی مرورگر، افزونه های ناسازگار یا فلش ناسازگار ، وارد سیستم و روان کار کنند.

یکی از کارکردهای جدید که برای کاربران مفید است جستجوی روزانه است. این اجازه را می دهد تا کاربران به راحتی فیلم های ضبط شده امروز و روز قبل یا روز بعد را جستجو کنند، که این کارآیی را تا حد زیادی بهبود می بخشد. NVR 4.0 از دسترسی به دوربین های مختلف با کارکردهای مختلف مانند TPC  AI fisheye، شمارش افراد AI ، PTZ و غیره پشتیبانی می کند، که راه حل های مختلف هوشمندی را ارائه می دهد. کاربران قادر خواهند بود با توجه به خواستهای شخصی خود ، دوربین را به راحتی مطابقت داده و تغییر دهند.

علاوه بر این، NVR 4.0 از مشخصات ONVIF پشتیبانی می کند، این یعنی سازگاری بالا با دستگاه های شخص ثالث. قابل درک است که روند کلی توسعه AIoT نگرانی بیشتری را برای امنیت شبکه و خطر به اشتراک گذاری اطلاعات شخصی ایجاد می کند. اما کاربران لازم نیست نگران باشند زیرا با طراحی NVR 4.0 محافظت آسان است. برای ایجاد امنیت جامع در سیستم، پروتکل امنیتی جدید اضافه شده از Firewall برای الزامات امنیت شبکه، محدود کردن دسترسی (اتصال به آدرس MAC) و همچنین تأیید دسترسی 802.1 پشتیبانی می کند.

دیدگاه ها