نحوه انتقال تصویر دوربین مدار بسته لامپی

  • مدیر سایت شده توسط مدیر
  • آموزش
  • 1 مرداد 1398

دوربین لامپی به یکی از راه کارهای رایج سیستم نظارتی تبدیل شده است.طراحان این دوربین ها طوری طراحی کرده اند که در نگاه اول این دوربین ها لامپ به نظر برسند.با طراحی بی نظیر این مدل به یکی از پر کاربردترین دوربین های مخفی تیدیل شده است.

شما می توانید امنیت منزل خود را با این دوربین ها تضمین نماید.شباهت این دوربین ها با لامپ های معمولی مورد استفاده در منزل بی نظیر است.نصب این دوربین بسیار ساده است. کافی است دوربین را به یک سرپیچ لامپ وصل کنید وکافیست به وای فای منزل نصب شوید.تا زمانی که به وای فای نصب هستید شما می توانید از طریق اپیلیکیشن های موبایل منزل خود را مشاهده فرمایید.همچنین شما می توانید از این دوربین به عنوان پرستار کودک استفاده نمایید.

برای انتقال تصویر دوربین لامپی ابتدا کد QR روی عکس مورد نظر که اسکن کرده و سپس نرم افزار را iCSee را دانلود می کنیم. سپس پس از نصب، روی نرم افزار کلیک کرده تا اجرا شود.

سپس دوربین را از کارتون خارج کرده و داخل سرپیچ لامپ پیچ کرده و مانند شکل ذیل پریز را روشن فرمایید.

هنگامی که اپلیکیشنICSEE را باز کردید، بر روی گزینه TEMPORARY LOGIN کلیک کرده و سپس گزینه + را انتخاب می کنیم. در مرحله بعد وارد گزینه ADD DEVICE IN THE SAME WLAN شده و دراین قسمت بر روی دوربین شناسایی شده کلیک کنید. مشاهده خواهید کرد که دوربین شما به لیست آن اضافه شده است. برای مشاهده روی دکمه Play کلیک کرده تا تصویر را مشاهده کنید.

زمانی که شما صدای اتصال دوربین را شنیدید پسورد را وارد کرده و نام مورد نظر خود را نوشته و دکمه تایید یا Confirm کلیک کنید. بعد از اینکار، برروی دکمه Save کلیک کنید. کار تمام است.

دیدگاه ها