معرفی گجت های هوشمند جدید SmartThings سامسونگ

  • مدیر سایت شده توسط مدیر
  • آموزش
  • 5 تیر 1398

گجت‌های هوشمند جدید SmartThings سامسونگ معرفی شدند. این گجت‌ها شامل یک دوربین هوشمند٬ اتصال دهنده‌ی وای فای هوشمند٬ یک هاب و یک لامپ هوشمند می‌شوند که در ادامه بیشتر با آن‌ها آشنا خواهید شد.

گجت‌های جدید SmartThings سامسونگ شامل یک دوربین هوشمند٬ یک اتصال وای فای هوشمند٬ یک لامپ هوشمند و یک هاب مدیریت هوشمند می‌شوند که به وسیله‌ی آن می‌توانید تمام گجت‌های خود را به آن وصل کرده و با یک ریموت کنترل٬ تمام آن‌ها را مدیریت کنید. ما راه حل‌های مشابهی را دیده‌ایم که می‌توانند تمام دیوایس‌های هوشمند شما را برای مدیریت آسان‌تر به یک دیوایس وصل کنند؛ با این حال در اغلب موارد آن‌ها فقط برای روشن و خاموش کردن گجت‌هایی با پیچیدگی نسبتا کمتر نظیر لامپ‌ها استفاده می‌شوند و نمی‌توانند کارکردهای مفیدتری را به شما ارائه کنند.

صحبت از نور شد٬ گجت SmartThings Smart Bulb یک لامپ هوشمند است که می‌تواند وظیفه‌ی نورپردازی هوشمندانه‌ی منزل شما را بر عهده گیرد. این لامپ با دستیارهای مجازی از جمله بیکسبی٬ گوگل اسیستنت و الکسا نیز کار می‌کند؛ بنابراین شما می‌توانید با استفاده از صدای خود نیز این لامپ را مدیریت کنید. سامسونگ ادعا می‌کند دوربین هوشمند Smart Camera نیز توانایی تشخیص انسان‌ها٬ حیوانات و اشیاء از یکدیگر را دارد و می‌توانید برنامه‌ریزی کنید تا هرآنچه برای شما اهمیت دارد را به شما اعلام کند. این دوربین از دو راهی صوتی پشتیبانی می‌کند و می‌تواند دید 145 درجه‌ای را ارائه کند.

لازم به ذکر است که قیمت دوربین هوشمند سامسونگ 90 دلار٬ اتصال دهنده وای فای هوشمند این شرکت 18 دلار و لامپ هوشمند آن نیز 10 دلار قیمت خواهد داشت.

دیدگاه ها