معرفی NVR جدید پاناسونیک مدل WJ-NX400

شرکت پاناسونیک ( Panasonic ) ژاپن ، جدیدا با ارائه NVR حرفه ای خود توجه کاربران را به خود جلب کرده است. مرکز کنترل ضبط تصویر دوربین مدار بسته WJ-NX400 پاناسونیک را می توان تلاش این تولید کننده قدرتمند ژاپنی برای رقابت با برند های مطرح دنیا به شمار آورد. در این قسمت از مجله امنیتی ایران سکوریتی این مدل را برای شما معرفی می کنیم. با ما همراه باشید.

NVR جدید مدل WJ-NX400 قدرتمند پاناسونیک قادر است تصویر دوربین های مدار بسته تحت شبکه را با فرمت فشرده سازی هوشمند و جدید H.265 و همچنین H.264 ضبط کند. همچنین این دستگاه تصاویر دوربین های IP را تحت بستر های امن ضبط می کند. سیستم NVR جدید پاناسونیک بصورت PC-Less طراحی شده است به عبارت دیگر کاربر قادر است با اتصال یک مانیتور بصورت مستقیم به دستگاه به تصاویر و تنظیمات دوربین مدار بسته دسترسی داشته باشد.

NVR پاناسونیک مدل WJ-NX400 دستگاه ضبط StandAlone با قابلیت پشتیبانی از تمامی تکنولوژی های هوشمند و پیشرفته نظارت تصویری می باشد که از جمله این قابلیت ها می توان به مشاهده تصویر زنده و ضبط شده دوربین ، ارسال هشدار های متفاوت به موقعیت های از پیش تعریف  شده ، جستجوی هوشمند بر اساس موارد مختلف ، مدیریت پهنای باند تصاویر و مدیریت هوشمند تصاویر و…. اشاره نمود. این دستگاه توانایی ضبط تصویر ۱۲۸ دستگاه دوربین مدار بسته با فرمت فشرده سازی H.265 را دارد.

 

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *