معرفی دوربین های مداربسته جدید پاناسونیک

پاناسونیک از دو دوربین مداربسته باکس با نام WV-S1132 و WV-S1131 عرضه کرده است. این نخستین اعضای خانواده دوربینهای مدار بسته با پلتفرم i-Pro Extreme بحساب می آیند که با کدک H.265 سازگار و برای کار در نور فوق العاده کم بهینه خواهند شد.

با بهره مندی از فشرده سازی H.265 می توان نسبت به فشرده سازی کدک H.264 تا 50 درصد کارایی بهتری تجربه نمود. در این پلتفرم جدید علاوه بر کدک H.265 از تکنولوژی کدینگ هوشمند پاناسونیک استفاده شده که می تواند مجموعا نسبت به کدک H.265 بیش از 80 درصد در استفاده از پهنای باند و حافظه بهره وری افزایش یابد.

product_image_1

در هر دو دوربین مداربسته یاد شده سنسور 1/3 اینچی جدید بکار گرفته شده است که می تواند در شرایط نور بسیار کم هم تصاویر رنگی ارائه دهد. سنسورهای جدید نسبت به سنسورهای قبلی 1/2 اینچی ارزانتر هستند اما از نظر کیفیت کار در نور کم کاملا مشابه با کیفیتی عالی عمل می کنند.

حداکثر رزولوشن این دو دوربین مداربسته 2048*1536 (3 مگاپیکل) بوده و قادرند بر اساس کدک H.265 و H.264 با 60 فریم در ثانیه به ضبط تصاویر بپردازند. ضمن اینکه قابلیت ABF یا فکوس معکوس خودکار نیز در کدک H.265 در دسترس خواهد بود.

در پلتفرم H.265 جدید شرکت Panasonic از سیستم ارتباط امن ابداعی استفاده شده است تا از دوربین مداربسته، رکوردرها و نرم افزارهای مرتبط بخوبی حفاظت بعمل آید. این حفاظت در سه حوزه – کدنویسی داده ها، کدنویسی ارتباط و تشخیص و شناسایی سیستم – برای افزایش امنیت و حفاظت از فایلها و منابع قابل استناد شخصی صورت می پذیرد.

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *